Jak jsem přišla ke svému novému jménu Adi

přidáno: 27. 12. 2016 9:18, autor: Hana Rakušanová   [ aktualizováno 17. 10. 2017 12:18 ]
Vždycky mně fascinovala exotická jména, umělecké pseudonymy, duchovní jména, jména indiánů. Absolutně hypnotizovaná jsem jimi byla více jak před 10 lety, když jsem jezdila do jednoho českého ašrámu - jógového centra. Všichni měli svoje duchovní jména, byli tak milí, přátelští, laskaví. Toužila jsem být taky taková. Jenže praxe v uzavřené komunitě je diametrálně odlišná od té normální, venkovní, běžné. Moje vystřízlivění na sebe nenechalo dlouho čekat. Pak následovaly roky odmítnutí, možná i souzení podobných lidí. Přišlo mi to naprosto zbytečné se nějak přejmenovávat, když praxe je jiná..
Během svojí práce, ať už u měření aury, při józe, konstelací nebo i v běžném životě jsem potkala nemálo lidí, kteří nebyli v souladu se svým jménem, nepřijali jej nebo s ním zkrátka nerezonovali. Taky jsem potkala nemálo lidí, kteří v průběhu svých osobních změn, uvědomování si sebe sama, svojí vnitřní podstaty, přijali jiné jméno a byli velmi jiní, zajímaví, inspirativní, jakoby v souladu se sebou i se vším.

Je to dva roky, co jsem se touhle dobou přihlásila do výcviku rodinných konstelací k Bhagatovi. Neměla jsem prioritně v úmyslu konstelace dělat, ale spíš si urovnat svoji rodinu, dát do souladu sebe s okolím.
Dva roky výcviku, více než 100 konstelací, seminář Esence lásky i Umění zemřít, to ve mně pracovalo do hloubky, kterou jsem zatím nikde neobjevila. Přibližovala jsem sama sobě a pocit, že jméno Hana se mnou neladí, nesouzní, stále sílil. Požádala jsem tedy svého učitele - mistra Bhagata o nové jméno. Mělo to ale svůj čas a svůj vývoj. Události, emoce, zkušenosti se měnily a tím i moje naladění.
Až nedávno, dne 12.12.2016 jsem od Bhagata obdržela jméno Adi.

OSHO k duchovnímu jménu kdysi řekl, že může znamenat hodně a taky nic.
Může nést potenciál růstu, výzvy, něčeho, čeho se třeba bojíme, nebo to odmítáme. 

Moje nové jméno Adi znamená PRVOTNÍ, ORIGINÁL. 
Od dětství jsem byla rodinou velmi porovnávána s okolím, se spolužačkami, s ostatními dětmi...
Přes to, jak dlouho na sobě pracuji, je toto ve mně velmi zakořeněno a tak moje nové jméno je pro mně výzvou 
neporovnávat sebe ani druhé. Všichni jsme originál, nikdo nemá stejné otisky prstů, stejný hlas, stejnou tvář.


S láskou i úctou k sobě i k vám všem Adi Hana Rakušanová♥.
Comments