AURICKÉ KONSTELACE – víkendový seminář (energetická diagnostika, rodinné konstelace a OSHO meditace) – 26.-28.11.2021

Kdy:
26. 11. 2021 – 28. 11. 2021 celý den
2021-11-26T00:00:00+01:00
2021-11-29T00:00:00+01:00
Kde:
Hajiru Liberec
Růžodolská 148
Růžodol I, 460 01 Liberec
Česko
Náklady:
2150,- Kč
Kontakt:
Hana Adi Rakušanová
774232232
AURICKÉ KONSTELACE

Srdečně vás zveme na víkendový konstelační seminář 
zaměřený na HARMONII  v osobním, partnerském, rodinném i pracovním životě.
 
Uskuteční se 26.-28. listopadu 2021 v HaJiRu Liberec
 
Program : 

Pátek 26. listopadu 2021 – 17 – 20 hodin – měření aury a detailní společné vysvětlení
Sobota 27. listopadu 2021 – 8.00-18 hodin – OSHO meditace, konstelace
Neděle 28. listopadu 2021 – 8.00- cca 17 hodin – OSHO meditace, konstelace, sdílení

Průvodce : Hana Adi Rakušanová

Je seminář pro vás? 

Trápí vás pracovní, partnerské, zdravotní problémy?

Opakují se vám stále stejně nepříjemné situace, točíte se jakoby v kruhu?

Prožíváte napětí, strachy, závislosti?

Pak ano, tento seminář je právě pro vás:-)!!!

Pomocí metody rodinných konstelací budeme s tématy pracovat, otevírat je i zpracovávat.

Cena : 2150,- Kč, v ceně je rozsáhlý aura-report,

kurzovné a lehká vegetariánská strava po celý víkend.


!!! Pro zájemce, kteří mají AuraReport z nedávné doby  (1 – max. 2 měsíce),
nabízím účast na tomto semináři za cenu 1450,- Kč !!!
Těším se na společné chvíle, Adi HanaR.:-)!
Přihlášky zde:
Více o AURICKÝCH KONSTELACÍCH najdete zde :
https://www.hajiru.cz/aura/auricke-konstelace

Vyjádření některých účastníků předešlých seminářů:
1/ Splnil seminář AK vaše očekávání? Jak jste jej prožila?
Neměla jsem žádná očekávání, protože jsem nevěděla do čeho jdu, ale  byla jsem velmi mile překvapena. Seminář jsem si užila se vším všudy:).
2/ Změnilo se od semináře AK něco ve vašem životě, hlavně z toho, co bylo předmětem vaší konstelace?
Změnilo se hodně, ne navenek ale uvnitř mě, díky mojí konstelaci jsem se uzemnila a vše bylo najednou tak reálné a tady a ted´. Pak když jsem se třeba viděla na fotkách najednou tam byl někdo jiný, sice jsem to byla JÁ, ale ta já po konstelaci byla jiná v sobě a plnohodnotně. Moje vztahy at´už rodinné či přátelské, kolegiální jsem najednou viděla jinak lehčeji, jemněji, vděčněji…
3/ Pokud byste chtěla, doporučila byste tento seminář: A proč?
Tento seminář by měl být hrazen ze zdravotního pojištění, a to dvakrát ročně. Rozhodně to zkuste:) Poznáte se v dimenzích, o kterých jste třeba ani neměli tušení a obstojíte, jou a klidně mějte strach, protože v konstelaci strachem uteče :)) 🙂
P.S.: výborná kuchyně;)!!
MK1. Seminář splnil neočekávané,neboť jsem až do první chvíle u Tebe v Hajiru neměla tušení, co se bude přesně dít. Ale věděla jsem, že jsem tam správně. Seminář jsem si užila a prožila velice silně. Emoce jsem nechala volně vyjít ven. Byl to opravdu silný zážitek. 
2. Po semináři jsem se změnila hlavně já sama. Pochopila jsem jisté situace, změnila přístup k určitým lidem, přestala být hodnou holčičkou a zkusila napravit rodinné vztahy, což není úplně tak jednoduché, ale s pochopením, že své rodiče prostě nezměním, už se nenechám tolik rozhodit v určitých situacích. 
3. Seminář bych rozhodně doporučila, na konstelacích člověk odhalí spoustu věci ( o sobe, o vztazích, …), se kterými je potřeba následně pracovat, ale stojí to za to. Vždy každý má právo na to být šťastný.  Celý víkend byl pro mě velkým zážitkem, potkala jsem spoustu milých lidi. Rozhodně doporučuji pro všechny a sama za sebe určitě přijdu ještě jednou. 
S laskou, objetím  a velkým dík. J.
1) Očekávání splnil ve všech směrech. Zajímavá zkušenost pro mne.
2) Změnilo se mi spousta věcí.Přestože nevím, zda startem změn byly právě konstelace, protože změny se netýkají tématu, osobně jsem byla seminářem nadšena. Dnes jsem shodou okolností doporučovala dál. V budoucnu se budu ráda účastnit, až se divoké vody mého života trošku zklidní a budu mít na to čas a energii. Řešila jsem přijetí dětství. 
3) Několikrát jsem doporučila. Je to dobrý způsob k cestě ke smíření obecně- ve všech rovinách, či v každé jednotlivé, v případě, že se člověk chce dostat k podstatě, nebo pídit jinak, nebo ještě jinak. Všechny cesty vedou do Říma, ale na každé té cestě potkáváme jiné a jiné zkoušky. Je dobré absolvovat vše , co nás na cestě zaujme a je nám nabídnuto, protože nic se neděje jen tak . Někomu pomůže francovka a někomu jitrocelový obklad . A já půjdu radši k tobě, než pozdě a do Kosmonos A možná i proto, že mi mělo být něco nabídnuto – já, narazila na Tebe, Hani. Díky B.1.
Seminář jsem prožila velmi silně emotivně . Očekávání jsem neměla vůbec žádné. Nevěděla jsem totiž jak přesně bude seminář probýhat ,co se vlastně bude dít , i když jsem si něco načetla , poptala se u kamarádek . Na seminář mě jednoho krásného odpoledne přihlásila má , úžasná kamarádka Šárka , jsem jí za to vděčná , že jsme se mohly zůčastnit. I když v sobotu večer jsme obě nezávisle nasobě pronesly , jestli ještě vydržíme do neděle ….!Opravdu hodně vysiljující , ale po sléze pro mě uvolňujíci zážitek.Připadala jsem si jak po tom největším flámu , měla jsem pocit, že jsem nespala asi týden..2.Od semináře se změnilo dost. Prvních 14 dní hotová euforie , „obrátila „jsem dům , v kterým nejsem doslova šťastná , necítím ho jako mojí domácnost , přesto jsem tady letos 20 let.Potom, ale zase zvrat, beznaděj, zoufalství , neschopna vykonávat žádnou pořádnou činnost, bolest celého těla, ztuhlost.Jak na houpačce..
Je to proces a běh na dlouhou trať , věřím a doufám, že už brzo bude líp. Chápu a vidím situace a témata, které mě trápily a trápí přeci jen trochu jinak , začínám jim víc rozumět. U mě je problém , že se chci vše rozumově pochopit a tzv, věci přijít na kloub.., jenže to bohužel asi nejde..
3. Seminář, můžu na 100% doporučit , všem , kteří tápou , mají trápení ,nevědí kudy kam a chtějí situaci řešit. Hanka je ůžasná bytost , obdivuju její schopnosti. Super ženská , má super chlapa , parťáka pro život, který umí uvařit to nejlepší KAKAO v Liberci , celých Čechách a širokém okolí. Nejen to kakao , super papání a celková atmosféra. Fajn ostatní ženský , paráda, za mě jsem moc ráda, že jsem prožila takový víkend. V.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář