NEUROGRAFIKA

je metoda, jejímž autorem je ruský profesor Pavel Piskarev.

Historie metody: Neurografika vznikla 29.4.2014 a za 10 let existence má přes 1000 Instruktorů,

přes 3000 Specialistů a je rozšířená do více než 40 zemí světa.

10 základních principů Neurografiky:

1. Obraz integruje významy
2. Významy obsahují stavy
3. Problém je výtvorem mysli.
4. Řešení má kvalitu bioniky.
5. Harmonie vede ke spokojenosti.
6. Vesmír se vejde na špičku umělcovy tužky.
7. Každý problém má grafické řešení.
8. Rovina výkresu nemá žádné hranice.
9. Svět se skládá z tvarů a linií.
10. Kreslit je snadné.

Aktiva Neurografiky:

– neurografická linka (Piskarevova linie), linie, které sama sebe v žádném úseku neopakuje a vedeme ji tam, kde ji neočekáváme

– neurografický vzor (Piskarevův princip) je konjugační uzel vytvořený zaoblením v průsečíku čar. Vzor umožňuje spojovat části do celku, integrovat tak významy a harmonizovat prostor kompozice.

 

Neurografika, jako moderní metoda koučinku a sebekoučinku, nabízí:

UVOLNĚNÍ STRESU, získání nového pohledu na téma, VÍCE ENERGIE, práci s nevědomím, SETKÁNÍ S VNITŘNÍMI OMEZENÍMI A JEJICH UVOLNĚNÍ, více radosti a odhodlání do života, LEPŠÍ VZTAH K SOBĚ I OKOLÍ, čas na zkoumání vnitřního nastavení..

Neurografika spojuje psychologii, koučink, sebekoučink a výtvarné umění.

O autorovi metody:
Autorem Neurografiky je ruský profesor Pavel Piskarev, který ve své dizertační práci zcela vědecky doložil účinnost NG na lidský mozek – opravu neuronové sítě, zesílení energie proudící v neuronech, rozšíření neuronové sítě i silnější propojení hemisfér. To vede k nápravě disfunkcí v chování (učení, společenské vztahy, pracovní příležitosti..) a k lepšímu a šťastnějšímu životu.

Profesor Pavel Piskarev Neurografiku vyučuje v Institutu psychologie kreativity v Moskvě. Toto studium má 3 stupně:

1. stupeň Uživatel – absolvent Neurografiku používá výhradně sám pro sebe.

2. stupeň Specialista – absolvent Neurografiku používá pro sebe, ale i pro práci s klienty v rámci svojí stávající praxe.

3. stupeň Instruktor – absolvent Neurografiku používá pro sebe, ale i pro práci s klienty v rámci svojí stávající praxe i vyučuje všechny algoritmy Neurografiky – certifikuje stupeň Uživatel.

Link do Institutu: https://neurographica.metamodern.ru/.

O mě:

Jmenuji se Hana Rakušanová a vystudovala jsem u autora této metody profesora Pavla Piskareva všechny stupně Neurografiky – Uživatel, Specialista a Instruktor Neurografiky a Estetický kouč – Neuro Master a „Profesionál Čisté školy“.

Neurografiku vám nabízím v těchto formách:

Neurografický koučink JEDEN NA JEDNOHO a to jak osobně v HaJiRu Liberec nebo online. Stačí zavolat: 774 232 232 nebo napsat: hana@hajiru.cz. Cena služby je: 600/1hodina. Obvyklý čas jedné práce je 2-3 hodiny.

skupinový Neurografický koučink jako seznamovací seminář ŽIVOT V HARMONII POMOCÍ NEUROGRAFICKÉ KRESBY – jednodenní seminář, ve které mi můžete vyzkoušet dva rozdílné neurografické algoritmy – ASO1 a Neuro Strom. Termín najdete v kalendáři akcí nebo v Pozvánkách a nebo si neváhejte o něj napsat. 

výukový CERTIFIKOVANÝ KURZ UŽIVATEL NEUROGRAFIKY. Zde jde o výuku základních algoritmů ASO1, ASO2, ASO3 (Algoritmus sejmutí sankcí 1-3), ASS (Algoritmus sejmutí sankcí – expresní formát) a ADZ (Algoritmus detekce záměru) včetně supervize, závěrečného testu a Certifikátu. Jde o kurz, který umožňuje pokračovat ve výuce dalších algoritmů a nebo certifikace na stupeň Specialista a Instruktor. Termín najdete v kalendáři akcí nebo v Pozvánkách a nebo si neváhejte o něj napsat – učím i individuální kurzy.

Zde je odkaz na video, ve kterém doktor Piskarev vysvětluje „Pyramidu vědomí“, tedy strukturu našeho vědomí, do které se pomocí neurografické kresby můžeme ponořit.

Díky Základnímu algoritmu (základnímu postupu neurografické kresby) je Neurografika bezpečná a účinná.

(u videa lze zapnout české titulky)